• Головна
  • Ремонт вулиці Богдана Хмельницького не завершать до Дня міста
13:32, 7 серпня 2017 р.

Ремонт вулиці Богдана Хмельницького не завершать до Дня міста

Ремонт вулиці Богдана Хмельницького не завершать до Дня міста

Депутати Чернівецької міської ради переконані, що багатостраждальну вулицю Богдана Хмельницького цього року знову не здадуть у заплановані терміни, а також зазначають, що при визначенні підрядника не обійшлося без корупційної складової,  пише видання «Чернівці Таймс».

Як повідомив в ефірі програми «Чия правда» на телеканалі «Чернівецькій промінь» депутат від фракції «Самопоміч» Богдан Ковалюк підприємство «ЛК Машинері», яке у Ратуші «призначили» підрядником, не має досвіду виконання подібних робіт, а тому вже виставило ультиматум, що до Дня міста не встигне завершити ремонт вулиці.

«Є нюанс, що фірма не погоджується до 1 жовтня закінчити ремонт вулиці. Я не знаю як це буде юридично виглядати, тому що змінювати жоден пункт договору і тендерних умов не можна. Тому якщо буде змінено, наприклад, порядок здачі об’єкта, то це вже буде означати певну корупційну складову. І ще один неприємний момент і міський голова знає про це: камінь для вулиці набагато подорожчав. Тому якщо вони вкладуться у 5 мільйонів, то це буде диво. Я думаю, що вони будуть просити додаткові кошти. А це знову ж таки, в крайньому разі у мене, викликає такі сумніви щодо прозорості і чесності цієї угоди», – зазначив Богдан Ковалюк.

Занепокоєність у тому, що підрядника обирали не прозоро висловлюють й інші міські обранці

Так, голова фракції «Рідне місто» Василь Продан нагадує, що цього року на перший тендер не заявилася жодна фірма. І пов’язано це з тим, що новоспечений директор Департаменту ЖКГ Ярослав Кушнірик замішаний у корупційному скандалі із визначення підрядника на ремонт вулиці Хмельницького у 2014 році.

«Фірма, яка у 2014 році виграла тендер на роботи по Богдана Хмельницького, написала заяву в прокуратуру, що у неї вимагали відкат за ці роботи. На той момент секретарем міської ради був Кушнірик Ярослав Денисович. На нього була написана заява про вимагання хабара по роботам на цій вулиці. Сьогодні цю людину призначають директором департаменту і знову ж таки вона займається вулицею Богдана Хмельницького.

Коли фірми відмовляються брати участь в тендері – це тому, що ця людина призначена директором департаменту. Вони не збираються з тих 5 мільйонів платити ще 10 чи 20 відсотків відкат керівнику департаменту за те щоби у них приймали роботи.

Тому укладання угоди без тендеру, а по іншій процедурі, яке зараз має виконувати роботи, чітко вказує на корупційність даної оборудки», – повідомив Василь Продан.

#ремонт #вулиця #Чернівці
Оголошення
live comments feed...