• Головна
  • Відтепер чернівчани можуть стежити за всіма закупівлями міської ради
09:03, 8 серпня 2017 р.

Відтепер чернівчани можуть стежити за всіма закупівлями міської ради

Відтепер чернівчани можуть стежити за всіма закупівлями міської ради

Тепер чернівчани мають можливість слідкувати за всіма закупівлями, що здійснює міська рада.

З метою спрощення доступу чернівчан до інформації про публічні закупівлі на офіційному веб-порталі міської ради оновлено розділ «Публічні закупівлі».

Відтепер на ньому працюють віджети, які відображають актуальну інформацію про всі закупівлі міської ради за 2017 рік, а також детальну інформацію про закупівлі найбільших організаторів. Окрім узагальненої статистики в розрізі видів процедур (допорогові, надпорогові), предметів закупівель чи організаторів, можна перейти в розділ, де відображаються усі оголошені та завершені тендери міської ради, прочитати тендерну документацію, ознайомитись з умовами договору чи учасниками закупівель, інформує прес-служба міської ради.

«Всі віджети інтерактивні, тож користувач може змінити обрані параметри і вся інформація оновиться. Наприклад, можна змінити фільтр по часовому періоду, і замість 2017 року, обрати 2 півріччя 2016 року. У табличних віджетах можна здійснювати сортування за будь-якою колонкою і таким чином спрощувати пошук потрібної інформації», – розповідає провідний фахівець з е-урядування та відкритих даних Тетяна Лебухорська .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міськарада #закупівля #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...