• Головна
  • Стадіон «Буковина» потребує ремонту
15:03, 8 серпня 2017 р.

Стадіон «Буковина» потребує ремонту

Стадіон «Буковина» потребує ремонту

Депутати міської ради розглянули петицію щодо відновлення роботи плавального басейну КСОП «Буковина». Продовжується чергова 33 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання. Розглядаючи петицію щодо відновлення басейну «Буковина», депутати внесли пропозицію комплексного відновлення і басейну, і стадіону , повідомляє «АСС».

У зв’язку з тим, що у центрі споруди стадіону з`явилася тріщина, він потребує ремонту.

Крім цього , перед депутатами виступив Павло Польовий, який переконаний: якщо розглядати комплексне відновлення стадіону та басейну «Буковина», місто не матиме ні першого, ні другого у кілька найближчих років. А Програмою з плавання на 2016-2020 р.р. передбачається реконструкція і відновлення 50-метрового басейну.

Тому Павло Польовий пропонує, як інвестор, будувати поруч автономний басейн. Це буде значно дешевше і економічно вигідніше місту, ніж реконструювати наявний занедбаний басейн.

Думки депутатів розділилися: одні виступили за відкритий конкурс серед інвесторів, інші – підтримували проект Павла Польового. Міський голова Олексій Каспрук запропонував вивчити технічний стан стадіону «Буковина» і оголосити відкритий конкурс на проект, а потім запропонувати його потенційним інвесторам на відкритому конкурсі.

Зрештою, депутати прийняли рішення вивчити технічний стан стадіону "Буковина" та провести конкурс проектів реконструкції і відновлення басейну.

#стадіон #Буковина #ремонт #міськарада
Оголошення
live comments feed...