• Головна
  • Міський голова Чернівців заборонив викуп землі на проспекті Незалежності
09:02, 9 серпня 2017 р.

Міський голова Чернівців заборонив викуп землі на проспекті Незалежності

Міський голова Чернівців заборонив викуп землі на проспекті Незалежності

Міський голова Олексій Каспрук 8 серпня своїм розпорядженням зупинив дію рішення Чернівецької міської ради від 3 серпня цього року, яким житлово-будівельному кооперативу"Проспект"надано дозвіл на викуп земельної ділянки на проспекті Незалежності,131 площею 1,3 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі без права будівництва інших будівель, крім відкритого паркінгу на 197 машиномісць з господарським блоком.

Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Міський голова вважає, що зазначене рішення прийнято передчасно та з порушенням статті 19 Конституції України, статті 24 Закону України"Про місцеве самоврядування в Україні", Земельного кодексу України в частині правових підстав та дотримання порядку набуття права на землю.

Крім цього, звертається увага на те, що наразі набрало законної сили рішення суду, яким визнано недійсним договір оренди землі ЖБК"Проспект", а наказами Міністерства юстиції України скасовано рішення про державну реєстрацію прав на нерухоме майно на просп. Незалежності,131 в м. Чернівці.

Зазначені судове рішення та накази Міністерства юстиції України оскаржуються, однак рішення ще не прийняті, зокрема касаційна скарга Чернівецької міської ради до Вищого господарського суду України прийнята до провадження, її розгляд призначено на 23 серпня цього року. Таким чином, станом на даний час відпали обставини, які слугували правовими підставами для прийняття рішення щодо продажу ЖБК"Проспект"земельної ділянки за адресою проспект Незалежності,131.

Погодитися з позицією міського голови або підтвердити своє попередні рішення депутати міської ради можуть на позачерговій сесії, яка скликається 11 серпня о 10.00 в сесійній залі Чернівецької міської ради ( Центральна площа,1).

#земельнаділянка #міськарада #Чернівці
Оголошення
live comments feed...