• Головна
  • У Чернівцях жорстоко побили учасників презентації книги «Ліва Європа»
10:15, 9 серпня 2017 р.

У Чернівцях жорстоко побили учасників презентації книги «Ліва Європа»

У Чернівцях  жорстоко побили учасників презентації книги «Ліва Європа»

На учасників презентації книжки «Ліва Європа» у Чернівцях напали невідомі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Наталя Єрьоменко.

«Присутніх на презентації було близько 12-ти, поліції – 20, праворадикалів – до 40. Одному з відвідувачів розбили брову, таксисту, який вивозив людей, плюнули в обличчя. Я в порядку. Ще одного хлопця і дівчину побили і обприскали газовим балончиком після того, як група поїхала», – пише жінка.

За словами дописувачки, поліція забезпечила безпечний відхід учасникам заходу, але нападників не затримала – їх не змогли ідентифікувати через тисняву.

Презентація книги «Ліва Європа» мала відбутися 8 серпня на території нового громадського простору «Маяк», що на міському пляжі.

«Презентація книги «Ліва Європа» була зірвана радикально налаштованою групою молодих людей у кількості не менше 50 осіб. Розсічення брови, синці і опіки газовим балончиком у двох відвідувачів події. Ми засуджуємо дії радикалів і переконані, що будь-які навіть найконтраверсійніші питання можна вирішити лише у дискусії і лише ненасильницьким методом», - ідеться у дописі на сторінці ПРУТ заново.

Фото: Чернівецький промінь

#презентація #книга #побиття
Оголошення
live comments feed...