• Головна
  • Суд дав рік умовно буковинцеві, що відмовився отримувати повістку
13:32, 9 серпня 2017 р.

Суд дав рік умовно буковинцеві, що відмовився отримувати повістку

Суд дав рік умовно буковинцеві, що відмовився отримувати повістку

У Чернівецькій області суд покарав одним роком умовного ув’язнення чоловіка, який ухилився від військової служби.

Про це вказано у відповідному рішенні Заставнівського районного суду, яке опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень, пише "Молодий буковинець".

У вироку зазначається, що у травні 2017 року обвинуваченому перед початком призову на військову службу було вручено повістку про необхідність прибуття до районного військкомату.

9 червня чоловік прибув до обласного збірного пункту Чернівецького ОВК для проходження медичної комісії. Обвинуваченого було визнано придатним для проходження строкової військової служби за призовом осіб офіцерського складу.

Пізніше чоловік пройшов атестаційну комісію Чернівецького обласного військкомату, згідно якої його визнано кандидатом для проходження військової служби. Йому вручили повістку про те, що упродовж доби він має з’явитися у райвійськкомат.

Проте чоловік без поважних причин ухилився від служби та відмовився отримувати повістку, пояснивши це причиною виїзду за кордон.

Заставнівський районний суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 ККУ, призначивши йому покарання у вигляді одного року умовного ув’язнення.

#Чернівці #повістка #суд
Оголошення
live comments feed...