• Головна
  • Бурбак звинуватив керівника телеканалу «Буковина» у зловживанні службовим становищем
09:03, 10 серпня 2017 р.

Бурбак звинуватив керівника телеканалу «Буковина» у зловживанні службовим становищем

Бурбак звинуватив керівника телеканалу «Буковина» у зловживанні службовим становищем

Народний депутат Максим Бурбак розкритикував діяльність депутата обласної ради Любові Годнюк на посаді керівника телеканалу"Буковина", звинувативши її у зловживанні службовим становищем.

Про це він написав на власній сторінці у Фейсбук, пише "Молодий буковинець".

Обранець написав, що в ефірі телеканалу, який віднедавна став рупором національного суспільного мовлення на Буковині, висвітлюються сюжети про події, в яких зазначається, що ці заходи відбулися"під егідою, за підтримки чи за присутності депутата облради Любові Годнюк".

"Я не проти висвітлення всіх заходів, котрі проводяться в окремо взятому районі, але є й інші райони і заходи. І цій пані варто трохи стриматися так неприкрито зловживати службовим становищем. Кілька місяців тому до мене звернулись громадські активісти, якими було здійснено аналіз новин телеканалу. Тож вказані матеріали разом із своїм депутатським зверненням, скерував до Наглядової ради ПАТ"Національна суспільна телерадіокомпанія України". Щоб проаналізували і вжили заходів відповідно до чинного законодавства. Відповіді довго не було. Довелось написати повторне звернення. Нарешті отримав відповідь: висновки зроблені, проведення атестаційного конкурсу незабаром, інформація буде врахована, заходи будуть вжиті", - повідомив Бурбак.

Крім цього, він повідомив, що вказані відеоматеріали нещодавно зникли з Youtube-каналу"Буковини".

#Буковина #міськарада
Оголошення
live comments feed...