• Головна
  • Письменник Любка розповів, як у кав’ярні його друга у Чернівцях бариста не досипав каву
12:28, 10 серпня 2017 р.

Письменник Любка розповів, як у кав’ярні його друга у Чернівцях бариста не досипав каву

Письменник Любка розповів, як у кав’ярні його друга у Чернівцях бариста не досипав каву

Письменник Андрій Любка розповів, як у чернівецькій кав’ярні, що належить його другові, бариста не досипав каву відвідувачам закладу і заробляв на цьому на додаткову третю, щоб продати її поза касою.

Про це Любка написав у своєму блозі "Бідні, бо ледачі?", пише "Молодий буковинець".

"Є в мого друга Василя в Чернівцях невеличка кав’ярня. Якось їздили ми з Василем місяць машиною по Україні, і я помітив, що він часто дивиться якісь трансляції в телефоні. Виявилося, що в кав’ярні у нього встановлено відеокамери. Параноїк, подумав я спочатку. Але виявилося, що камера мусить бути – і не лише проти крадіжок, а проти ліні. Камеру встановлено над мийкою, в якій громадиться брудний посуд. Без камери його б не спішили мити. Та все одно після повернення Василь із жалем запримітив, що частина постійних клієнтів уже до нього не ходять. Причина? Замість 8 грамів кави бариста засипав 5, і виходила бурда. Зате на кожних двох кавах він заробляв собі на третю, щоб продати обіч каси. Кльовий винахід, бізнес-підхід!", - написав письменник.

"І це при тому, що Василь усім розповідає: має забагато праці, тож шукає адміністратора, який би тою кав’ярнею керував. Повністю: набирав персонал, здійснював закупки, стежив за сервісом, лічив виручку і теде. Тобто потенційно будь-хто з офіціантів міг би зробити стрімку кар’єру – і стати керівником закладу. Але ніхто не зробив – бо для цього потрібна старанність, чесність, нелипкі руки, пунктуальність, працьовитість. Нема таких", - додав А. Любка.

Раніше у Чернівцях журналісти перевіряли , чи наллють у закладах харчування звичайному відвідувачу питної води задарма.

#Чернівці #кава #бариста #шахрай
Оголошення
live comments feed...