• Головна
  • У Чернівцях з’явилися унікальні спеціальні кімнати для дітей з інвалідністю (фото)
14:03, 10 серпня 2017 р.

У Чернівцях з’явилися унікальні спеціальні кімнати для дітей з інвалідністю (фото)

У Чернівцях з’явилися унікальні спеціальні кімнати для дітей з інвалідністю (фото)

У Буковинському обласному центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю "Особлива дитина" відкрили дві кімнати для проведення ерготерапевтичних занять.

Про це розповідають фахівці Центру на своїй сторінці у Фейсбук. Ерготерапія - це система заходів, спрямованих на опанування дитиною знань та навичок, необхідних для її незалежного проживання в соціальному середовищі.

У кімнатах організована зона для фізичної активності дітей, розвитку їх рухових здібностей. В зоні інтерактивної роботи за допомогою сучасної комп'ютерно ї системи дитину можна навчити зорово-руховій координації, покращити якість рухів, удосконалити правильні стереотипи рухів.

Крім цього, в кімнаті є зона релаксації та спокою, де в разі потреби, під час заняття дитина зможе відпочити та відновити сили для наступних завдань.

В ерготерапевтичній кімнаті для ранньої професійної орієнтації організовані зони для набуття дитиною первинних навичок для щоденної трудової діяльності. Цюкімнату можна розглядати як модель маленького сімейного бізнесу, де кожен має виконувати свою частину роботи.

Станок для роботи з деревом, піч для випікання глини дозволять нам дати діткам поняття про найпростіші професії, якими можна заробляти собі на життя. В торговій зоні діти можуть здійснювати купівлю-продаж товарів власного виробництва, набуваючи навиків підприємництва, а також налагоджувати соцільні зв’язки.

#кімнати #обладнання #Чернівці
Оголошення
live comments feed...