• Головна
  • «Чернівцігаз» погрожує притягнути до суду майже 7 тисяч боржників
20:22, 11 серпня 2017 р.

«Чернівцігаз» погрожує притягнути до суду майже 7 тисяч боржників

«Чернівцігаз» погрожує притягнути до суду майже 7 тисяч боржників

За підсумками І півріччя поточного року майже 7 тис споживачів природного газу отримали досудові пропозиції щодо сплати заборгованості, що на 80% більше в порівнянні із аналогі0чним періодом 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Чернівцігаз збут".

Тенденція зростання заборгованості серед населення змушує ТОВ "Чернівцігаз Збут" направляти досудові пропозиції найбільшим боржникам, а згодом й ініціювати відключення та стягнення заборгованості через суд. З початку 2017 року побутовим споживачам таких попереджень направлено 6799. Найбільше попереджень скеровано споживачам блакитного палива міста Чернівці, Кіцманського, Новоселицького та Кельменецького районів Чернівецької області.

Зростання заборгованості споживачів перешкоджає газопостачальній компанії ТОВ " Чернівцігаз Збут " своєчасно розрахуватись з державним постачальником НАК " Нафтогаз України " , придбати необхідні обсяги для забезпечення безперебійного газопостачання та направити складову тарифу газорозподільній компанії ПАТ " Чернівцігаз " , що забезпечує функціонування аварійно-диспетчерських та експлуатаційних служб, обслуговування та модернізацію газових мереж краю.

"В межах чинного законодавства, якщо накопичені борги систематично не погашаються, компанія зобов’язана припинити газопостачання. Спочатку ми направляємо досудову пропозицію, в разі відсутності реакції з боку одержувача послуги, ініціюємо відключення та вимушені звертаємося до суду. Останнє являється затратним як з боку споживачів, так і компанії " - зазначає директор ТОВ " Чернівцігаз Збут " Володимир Ляшенко.

#Чернівці #боржники #газ
Оголошення
live comments feed...