• Головна
  • Раллі "Буковина" не відбудеться у заплановані строки, зате на глядачів чекають сюрпризи
16:02, 12 серпня 2017 р.

Раллі "Буковина" не відбудеться у заплановані строки, зате на глядачів чекають сюрпризи

Раллі "Буковина" не відбудеться у заплановані строки, зате на глядачів чекають сюрпризи

Повернення ралі «Буковина», на жаль, не відбудеться у заплановані дати, але організатори обіцяють, що етап пройде у вересні, та підготували деякі сюрпризи. Про це повідомив організатор – Олександр Петріщев.

Нові дати третього етапу ЧУ з ралі – 9-10 вересня, та на відміну від першої версії ралі «Буковини» , програму змагання та спецділянки суттєво змінили. На відміну від запланованого одноденного ралі, етап пройде у дводенному форматі. У суботу 9 вересня спортсменів та вболівальників чекають легендарні спецділянки «Аква плюс» (12,25 км) та «Орлине гніздо» (7,25 км).

Екіпажі подолають їх тричі, але за новим регламентом допи пройдуть лише в одному напрямку. Недільний ранок почнеться зі спецділянок «Чорнівка» (5,55 км) та «Коцюба» (11,95 км), як і у суботу, кожну з них треба подолати тричі. На десерт всіх чекають міські суперспешели протяжністю 2,1 км. Покриття міських допів – бруківка та асфальт. За перші три результати на них (згідно регламенту ЧУ) екіпажі отримують додаткові залікові бали. Переможець суперспецділянок, на додачу отримає «Кубок міста Чернівці».

Як повідомив нам Олександр Петріщев: «Вірогідність, що етап відбудеться, надвисока. Принаймні, нам підтвердили, що фінансове забезпечення змагання буде. Думаю, в нас вийде відродити ралі «Буковину», перешкодити може хіба що каміння з неба».

#раллі #Буковина #строки
Оголошення
live comments feed...