• Головна
  • Касир «Ощадбанку» привласнила понад 130 тисяч гривень буковинців
12:03, 14 серпня 2017 р.

Касир «Ощадбанку» привласнила понад 130 тисяч гривень буковинців

Касир «Ощадбанку» привласнила понад 130 тисяч гривень буковинців

У 2016 році жінка, обіймаючи посаду контролера-касира у одному з відділень філії – Чернiвецького обласного управлiння АТ "Ощадбанк" у Заставнівському районі, маючи повний доступ до інформації про рахунки вкладників банків і , шляхом неодноразової підробки документів і підписів вкладників, заволоділа грошима 60-х громадян.

Заставнівський районний суд Чернівецької області підтримав позицію Кіцманської місцевої прокуратури та визнав винною виконувача обов’язків старшого контролера-касира операційного відділу філії – Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» у шахрайстві, підробленні документів, печаток, штампів та в зловживанні отриманою інформацією. За скоєне суд засудив обвинувачену до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з доступом до комп ’ютерів , автоматизованих систем чи комп’ютерних мереж та займатись діяльністю у сфері фінансових послуг строком на два роки.

На підставі ст.75 КК України її звільнено від відбування основного покарання з випробуванням на три роки.

Було встановлено, що після виявленого кримінального правопорушення банк повернув вкладникам усі кошти. Також суд зобов’язав жінку сплатити ПАТ «Державний ощадний банк України», філії – Чернівецького обласного управління АТ «Ощадбанк» матеріальну шкоду в розмірі понад 130 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

#Буковина #касир #Ощадбанк
Оголошення
live comments feed...