• Головна
  • У Чернівцях виявили вірус, який вражає маленьких дітей
15:34, 14 серпня 2017 р.

У Чернівцях виявили вірус, який вражає маленьких дітей

У Чернівцях виявили вірус, який вражає маленьких дітей

Вірус Коксакі, що вражає маленьких дітей, влітку зафіксували і у Чернівцях. За словами медичних працівників одного із дитсадків, стало відомо, що у дитячій установі № 33 у Чернівцях, декілька дітей захворіли цією недугою. А одну дитину, за словами чернівчанки Наталії Полякової, навіть забрали у лікарню.

Журналісти 0372 звернулися за коментарем до медсестри ДУ № 33 і з'ясували, що симптоми дітей молодшого віку справді нагадували симптоми вірусу Коксакі.

- Я особисто медичних заключень чи справок не бачила, але те, що діти хворіли вдома я знаю і те, що на тілі малюків була висипка, про це повідомляли батьки, адже при звичайному ГРВІ на тілі не буває такої алергії, - сказала медсестра ДУ № 33 Людмила Вівчарюк.

Найчастіше вірус Коксакі привозять туристи з-за кордону. Днями декілька сайтів написали, що вірус зафіксували у Сумах, на Тернопільщині - у Чорткові. Симптоми хвороби схожі на звичайну простуду. Характерними ознаками захворювання є висока температура та рясна висипка на тілі. Підчепити хворобу можна після купання в басейні. На жаль, вакцини від вірусу Коксакі, як і від інших ентеровірусних інфекцій, немає.

#вірус #Коксакі #хвороба
Оголошення
live comments feed...