• Головна
  • У Чернівцях з'явиться нова дорожня розмітка
10:02, 15 серпня 2017 р.

У Чернівцях з'явиться нова дорожня розмітка

У Чернівцях з'явиться нова дорожня розмітка

В міській раді розпочали роботу над складанням принципових схем організації дорожнього руху на основних перехрестях міста щоб уникнути в майбутньому неточностей з нанесенням дорожньої розмітки, стрілок напрямку руху по смугам та встановленням відповідних дорожніх знаків.

Про це у Фейсбук написав чернівчанин Андрій Олійник, повідомляє Погляд.

"Створили декілька ескізів для перехресть: Героїв Майдану - Щербанюка - Черемшини, Героїв Майдану - Садова - Сторожинецька, проспект Незалежності - Небесної сотні, Комарова - Небесної сотні - Воробкевича, Головна - Комарова, Руська - Фастівська - Винниченка, Руська - Січових стрільців (Московської Олімпіади), Січових стрільців - Ізмайлівська, Руська - Лук'яна Кобилиці. В подальшому дані ескізи вже в вигляді схем будуть подані на затвердження комісії з організації дорожнього руху.Прошу надавати пропозиції по перехрестях, які не увійшли в цей перелік для подальшого опрацювання.Перед усім, увага приділяється складним перехрестям, де присутній рух по смугах з відповідними стрілками на дорозі.

Також просив би вказувати перехрестя, де рух по смугах не визначений дорожньою розміткою (стрілками) на даний момент, алеза вашим переконанням, був би потрібен.Буду вдячний за допомогу", - зазначив він.

#Чернівці #дорога #розмітка
Оголошення
live comments feed...