• Головна
  • Шахраї продовжують вимагати у бізнесменів гроші, вдаючи з себе податківців
12:48, 15 серпня 2017 р.

Шахраї продовжують вимагати у бізнесменів гроші, вдаючи з себе податківців

Шахраї продовжують вимагати у бізнесменів гроші, вдаючи з себе податківців

Вже вдруге за місяць з’являються повідомлення про випадки, коли телефонні шахраї вимагають гроші у бізнесменів, прикидаючись при цьому працівниками податкової служби.

У відомстві застерігають представників бізнесу бути пильними, щоб не попастися на гачок ошуканців. Схема злочину«податкових» шахраїв стара. Вони телефонують допідприємців і, нібито, від імені в.о. начальника відомства Віталія Шпака вимагають терміново допомогти коштами за здійснення неправомірних дій. При цьому пропонують представникам бізнесу терміново перераховувати грошові кошти. Поспішність пояснюють перевіркою з Києва. Аферисти зі свого боку обіцяють посприяти, щоб підприємство не перевіряли і виключили з нібито існуючого списку для перевірок. У разі невиконання зазначених вимог погрожують підприємцям «великими проблемами» , повідомляє Головне управління ДФС у Чернівецькій області.

У ДФС наголошують – вони діютьв межах чинного законодавства та повноважень і ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівництва надходити не може.

#шахраї #податківці #бізнесмени
Оголошення
live comments feed...