• Головна
  • 15 мільйонів гривень - на аеропорт, 12 мільйонів - на сміття. У міській раді розподіляють бюджетні кошти
15:27, 15 серпня 2017 р.

15 мільйонів гривень - на аеропорт, 12 мільйонів - на сміття. У міській раді розподіляють бюджетні кошти

15 мільйонів гривень - на аеропорт, 12 мільйонів - на сміття. У міській раді розподіляють бюджетні кошти

На сесії міської ради сьогодні депутати розподілили частину бюджетних коштів.

Більше 15-ти мільйонів гривень депутати виділили на технічне обладнання для Чернівецького аеропорту. Ці кошти підуть на придбання техніки для летовища, в рамках програми розвитку аеропорту.

На сесії також розглянули питання фінансування програми "Комфортне місто". Фінансове управління пропонує виділити загалом майже 9 мільйонів гривень на ремонт мереж комунальних підприємств та об`єктів у Чернівцях. З них - 300 тисяч гривень на ремонт фонтану на площі Пресвятої Марії , 700 тисяч гривень - на ремонт обладнання водоканалу.

А щоб купити чотири вживаних сміттєвози, бульдозери та огорожі для полігону твердопобутових відходів і камер відеоспостереження, підприємству Чернівціспецкомунтранс виділили 12 мільйонів 450 тисяч гривень.

Також понад мільйон гривень піде на ремонт другого пологового будинку. Майже 600 тисяч гривень затвердили міські обранці на компенсацію пільгових перевезень тролейбусному управлінню. 

Депутати, крім того,погодили кошти на придбання обладнання для садків, закупівлю двох боксерських рингів для спортивних шкіл та на інші потреби міста.

#депутати #кошти #сесія #аеропорт
Оголошення
live comments feed...