• Головна
  • Наскільки Буковина готова до нового навчального року?
10:18, 17 серпня 2017 р.

Наскільки Буковина готова до нового навчального року?

Наскільки Буковина готова до нового навчального року?

Незабаром для понад 10 тисяч першокласників Буковини вперше пролунає їх перший шкільний дзвінок. Відтак, питання готовності закладів освіти області до нового 2017/2018 навчального року залишається надзвичайно актуальним. 

Про ці та інші питання говорили сьогодні, 16 серпня 2017 року, під час галузевої наради під головуванням очільника виконавчої влади  краю  Олександра Фищука.

Також участь у заході взяли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій, керівництво Чернівецької та Новодністровської міських рад, керівники об'єднаних територіальних громад, освітяни Буковини.

Зокрема, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук звернув увагу на  пріоритетні завдання, які потрібно впроваджувати в освітній галузі, озвучені на селекторній нараді, яку вчора провів Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. «Новий навчальний рік стане початком впровадження проекту Нового Державного стандарту загальної початкової освіти. Окрім того, одним із основних завдань, які ставимо перед собою, - це рівний доступ дітей до якісної освіти та підняття престижу професії вчителя», - наголосив Олександр Фищук.

У свою чергу директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Оксана Палійчук поінформувала про стан виконання заходів у ході підготовки до нового навчального року і осінньо-зимового періоду 2017/2018 рр.

За її словами, пріоритетними завданнями для освітніх закладів краю є зменшення використання енергоносіїв за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій.

«Зокрема, в ході підготовки до нового навчального року здійснено ремонтні та енергозберігаючі роботи у низці освітніх закладів краю. Так, замінено 996 віконних та дверних блоки на суму 4478 тис. грн. за рахунок коштів з державного, обласного, місцевого бюджетів та спонсорських коштів.  З метою енергозбереження в закладах освіти області із 8-ми запланованих 6 котлів замінено на сучасні із високим ККД», – повідомила Оксана Палійчук. – 468 котелень в області готові на 75%, теплові мережі – на 75%».

Станом на 16 серпня 2017 року заклади освіти області забезпечені вугіллям та дровами на 60 %. Навчальні заклади області готові до навчального року на 92%.

В той же час, триває робота щодо збільшення парку шкільних автобусів, продовжується будівництво загальноосвітньоїшколиІ-ІІІ ступенів у селі Йорданешти, навчального корпусу с. Тернавка Герцаївського району. В поточному році створено 135  додаткових місць для дітей дошкільного віку. Активізована робота щодо організації інклюзивної освіти. Рівень забезпеченості дітей I класу підручниками становить 100 %.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #навчальний_рік #підготовка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...