• Головна
  • Скільки доводиться платити учням влітку в тролейбусах Чернівців?
16:58, 17 серпня 2017 р.

Скільки доводиться платити учням влітку в тролейбусах Чернівців?

Скільки доводиться платити учням влітку в тролейбусах Чернівців?

Чернівецькі школярі зізнаються, кондуктори вимагали сплачувати повну вартість проїзду у липні та серпні, не зважаючи на те, що рішенням виконкому встановлений тариф – одна гривня. Тим часом тролейбусне управління попросило компенсувати гроші за пільговий проїзд школярів. Це 202 тисячі гривень.

Десятикласник Олексій має при собі учнівський квиток. Та незважаючи на це, хлопець каже, цього літа переважно платив повну вартість за проїзд в електротранспорті.

ОЛЕКСІЙ, ШКОЛЯР: «Але до цього все літо мені приходилось сплачувати повну ціну за проїзд в тролейбусі».

Однак навесні цього року виконавчий комітет вирішив залишити школярам 50 % знижки на проїзд в електротранспорті влітку, тобто одну гривню. Водночас на сесії міської ради, 15 серпня, виявилося, більшість депутатів про рішення виконкому чують вперше.

ОЛЕКСІЙ КАСПРУК, ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «У зв’язку з тим, що багато дітей залишаються в місті, відвідують гуртки, то дітям зробити безкоштовний проїзд шкільного віку, в червні про це було оголошено».

А тролейбусне управління попросило компенсувати перевезення пільговиків. Це понад 200 тисяч гривень. Адже учні платять тільки одну гривню.

ІВАН ІВАНІЧЕК, КЕРІВНИК КП «ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ»: «Раніше учні липень і серпень платили дві гривні, але було прийнято рішення, щоб по одній гривні цілий рік платити».

Журналісти Буковина.Тв. провели власний експеримент, і перевіррили скільки платитиме Олексій в електротранспорті. Задля ефективності сіли в тролейбуси різних маршрутів.

Кондуктор:  «Так-так, будь ласка, одна гривня здачі».

Олексій: «Я заплатив одну гривню і знову отримав учнівський квиток».

Кондуктори чемно відповідають, усі учні без винятку платять за проїзд за пільгою – одну гривню. І так було усе літо. 

Кондуктор: «Показують учнівський і платять одну гривню».

Журналіст: «А дві гривні вони не платять? Ні?».

Кондуктор: «Ні не було. Завжди гривню, ось будь ласка дав хлопцю талон за одну гривню».

А ось відповідних оголошень у тролейбусах проте, що учні мають платити одну гривню немає. 

Журналіст: «А  якійсь оголошення, що учні платять одну гривню є?»

Кондуктор: «Ні, ну поки нам не дали, я не знаю».

ІВАН ІВАНІЧЕК, КЕРІВНИК КП «ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ТРОЛЕЙБУСНЕ УПРАВЛІННЯ»: «В усіх тролейбусах є оголошення, що усі учні платять одну гривню за проїзд».

Поки надавати цю суму компенсації тролейбусному управлінню депутати відмовились. Гроші будуть тільки після звіту підприємства. 

#Чернівці #тролейбус #учні
Оголошення
live comments feed...