• Головна
  • Італійські експерти допомагають чернівецьким освітянам впроваджувати інклюзивну освіту
15:07, 17 серпня 2017 р.

Італійські експерти допомагають чернівецьким освітянам впроваджувати інклюзивну освіту

Італійські експерти допомагають чернівецьким освітянам впроваджувати інклюзивну освіту

Шість педагогів з італійського міста Ферара приїхали до Чернівців, аби поділитися досвідом впровадження інклюзивної освіти та реабілітації. Зокрема, іноземці відвідали Чернівецьку школу №24, в якій з 2011 року діє інклюзивна освіта. Ознайомилися з умовами перебування в навчальному закладі, дали свої поради.

Як повідомила на брифінгу Олена Кузьміна, заступниця начальника міського управління освіти, минулого навчального року у Чернівцях 13 шкіл надавали інклюзивну освіту понад 40 школярам. Цього року вже 19 шкіл працюватимуть за цією програмою і навчатимуть 50 діток з особливими потребами.

- Для того, аби інклюзивне навчання закріплювалося і розвивалося на базі наших навчальних закладів, облаштовуємо пандуси і вбиральні на перших поверхах шкіл, - каже Олена Кузьміна. – Проходять спеціальні навчання 36 педагогів Чернівців.

Днями під час селекторної наради Міністер освіти України Лілія Гриневич зазначила, що Чернівецька область – одна з кращих в країні за впровадженням інклюзивного навчання, повідомляє АСС.

- На Буковині найвищий показний зі створення умов навчання для дітей з обмеженими освітніми можливостями, - розповіла Інформаційному агентству АСС Оксана Палійчук, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА. - Наприкінці 2016-2017 навчальних років у нас було 68 освітніх закладів з інклюзивною формою навчання, з них 3 - дошкільні. У них навчалася 181 дитина.  

#Чернівці #інклюзивна_освіта
Оголошення
live comments feed...