![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:28, 17 серпня 2017 р.
Чернівецьких студентів запрошують поїхати у Студреспубліку
![Чернівецьких студентів запрошують поїхати у Студреспубліку Чернівецьких студентів запрошують поїхати у Студреспубліку](/dist-assets/images/cap.jpg)
На Миколаївщині з 22 по 27 серпня відбудеться всеукраїнський з'їзд студентів.
Пірнути з головою у нове життя на березі моря (м. Очаків) з цікавими знайомствами, запеклими субфестами та президентськими виборами пропонують представники Чернівецького Студпарламенту. Для участі у Студреспубліці лише потрібно заповнити анкету.
Нагадаємо, що щорічно на заході обирають нового президента Студенського парламенту в Україні. Традиціно захід супрободжується цікавими заходами, змаганнями та розвагами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі