• Головна
  • На чернівецьких заправках пропан-бутан в дефіциті
16:23, 17 серпня 2017 р.

На чернівецьких заправках пропан-бутан в дефіциті

На чернівецьких заправках пропан-бутан в дефіциті

Або ж він продається за цінами, вищими, ніж у сусідніх областях. У середньому на чернівецьких заправках ціни на пропан-бутан на автозаправках зросли на 10--50 копійок.

Нині у Чернівцях літр коштує від 10,50 до 11,99 гривні. На багатьох заправках висять таблички з написом "Газу немає".   Кількість водіїв, які заправляють авто скрапленим газом як дешевшим пальним зростає. Моніторячи попит, продавці поволі піднімають ціну. Щоб створити ажіотаж, вони притримують газ у сховищах, створюючи штучний дефіцит, після якого покупці м'якше відреагують на зростання ціни. 

Це такий маркетинговий хід відомий ще з часів СРСР. З другого боку, відсутність газу пожвавлює продаж дизелю та бензину. В усіх випадках у програші лише споживач, пише Голос.  

Нині головним постачальником пального в Україну, у тому числі й військовим у зону конфлікту, є Білорусь, яка попри наявність свого успішно продає нам і російський бензин. Але з тихою окупацією Білорусі російськими військами, запланованою на вересень, ситуація може кардинально змінитися, і нам треба готуватися до зростання цін на пальне і негайно шукати надійні альтернативні джерела його постачання в Україну.

#Буковина #газ #заправка
Оголошення
live comments feed...