• Головна
  • Чернівчани скаржаться, що не можуть вийти на своє подвір’я через нестерпний сморід
10:29, 18 серпня 2017 р.

Чернівчани скаржаться, що не можуть вийти на своє подвір’я через нестерпний сморід

Мешканці одного з чернівецьких будинків скаржаться, що не можуть вийти на своє подвір’я через неприємний запах. Люди нарікають на роботу комунальних служб, які не можуть навести лад з каналізацією.

Пан Андрій проживає на вулиці Українській, 11. Літній день він охоче би провів на своєму подвір’ї та довго перебувати тут не може, повідомляє Буковина.Тв. Сморід заважає. Осередком неприємного запаху є каналізаційний люк, який знаходиться біля підвального приміщення. Навколо нього – мокро, бо витікають нечистоти.

АНДРІЙ БРОШКО, ЧЕРНІВЧАНИН: «Зараз спека і всеодно вода там накопичується. Не вода навіть, а нечистоти. А якщойіде дощ, то заливає весь нижній майданчик, вода переливається на підвал. Це замкнутий двір, тут  немає протягу, щоб провітрювалось. Особливо у спеку тут нестерпний сморід».

Мешканці вже неодноразово скаржилися і до водоканалу, і до ЖРЕПу, бо ж неприємний запах дошкуляє чернівчанам вже зо кілька років.

АНДРІЙ БРОШКО, ЧЕРНІВЧАНИН: «Один раз від ЖРЕПу приїжджала машина. Вони просто почистили той каналізаційний колодязь. Вода з нечистотами нікуди не зникає, а просто стоїть. І вони тимчасово вирішили цю проблему. Вони перекидають з однієї організації на іншу. ЖРЕП – на водоканал. Водоканал – на ЖРЕП. Такий собі пін-понг виходить».

У «Чернівціводоканалі» зазначають, про проблему знають та розпочати ремонті роботи не можуть.

ВАСИЛЬ СОЛОНАР, НАЧАЛЬНИК ДІЛЬНИЦІ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ МЕРЕЖ КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»:

«Ця діляночка між колодязем і дворовою мережею – там щось є з трубою. Ми пробували чистити – не вийшло. Ми готові розкопати і ліквідувати все, щоб воно справно працювало, але ЖРЕП має ті 4 сходинки перед входом до підвального приміщення демонтувати. І коли вони це зроблять, нас проінформують – тоді ми приступимо до ремонтних робіт».

Ближче до вечора начальник ЖРЕПу №9 нам повідомив, що заявка від мешканців до них надійшла лише декілька днів тому. А від водоканалу, мовляв, взагалі повідомлень не було, а про демонтаж сходів вперше почув від нас. Наша знімальна група наполягла, аби спільно виїхати на Українську і розібратися в ситуації. Вже на місці керівник підприємства у телефонному режимі з’ясовував з водоканалом – хто і що має робити.

ВІКТОР ГОНЧАР, НАЧАЛЬНИК КЖРЕП №9: «Потрібно щоб ЖРЕП демонтував бетон і сходи до люка, а вони вже будуть копати і робити все решта. Розбити, звісно, реально. Відбійник є. Скоріш за все з понеділка ми організуємо цю роботу, щоб в понеділок ми розбили, а у вівторок вони прийшли, викопали і поміняли.

Ми і надалі слідкуватимемо за ситуацією і вже наступного тижня повідомимо чи дотрималися комунальники обіцянки.

#Чернівці #комунальники #сморід
Оголошення
live comments feed...