• Головна
  • Чернівчанка вийшла заміж у кліпі грузинського гурту
11:23, 18 серпня 2017 р.

Чернівчанка вийшла заміж у кліпі грузинського гурту

Чернівчанка вийшла заміж у кліпі грузинського гурту

Чернівчанка знялася у кліпі грузинського гурту «Geo Folk Tour» . У відео Олександра Ротар отримала справжню пропозицію руки і серця і вийшла заміж.

На честь 49-го дня народження Андрія К у зьменка гурт «Geo Folk Tour» заспівав кілька його пісень, зокрема, «Спи Собі сама», «Люди як Кораблі» і «Мовчати». У себе на сторінці учасники гурту зазначили, що відео присвячується Кузьмі Скрябіну і грузино-українській дружбі .

«Глибоко цінуючи Андрія і його мистецтво, цим відео ми хотіли б подякувати йому, адже ці пісні стали величезним джерелом натхнення для нас. Царство Небесне Кузьмі і З Днем Його Народження!»,- йдеться у дописі.

Олександра Ротар розповіла, що саме кліп на кавер гурту «Скрябін» надихнув на одруження, пише "Чернівецький промінь".

«Учасники поділилися з нами своїм задумом зніти кліп на пісні гурту «Скрябін» в пам’ять про легендарного артиста Андрія Кузьменка. Команда Geo Folk Band вирішила з’єднати три композиції гурту і заспівати їх у традиційному стилі грузинського багатоголосся. По сюжету в ролику з’являється пара мандрівників з України, котрі вивчають Грузію і випадково знайомляться з учасниками колективу. Хлопці, як справжні гостиння грузини із задоволенням показують свій рідний край і найкрасивіші місця. Під час подорожі пара українців настільки наповнюються духом країни, що вирішують одружитися.

Задум здався нам цікавим і дуже близьким, оскільки ми самі українці, які колись закохзалися в Грузію, тут зародилися наші стосунки, і до теми весілля я маю стосунки. Ми взяли паузу для обговорення, послухали аудіозапис, після чого однозначно вирішили одружуватися, по-справжньому.

За кілька годин ми встигли перекласти документи, знайти плаття, букет, обручки і вже наступного ранку, у день зйомок стали сім’єю», - зазначила Олександра Ротар на своїй сторінці у соцмережі.

#одруження #чернівчанка.кліп
Оголошення
live comments feed...