• Головна
  • Щоб зібрати дитину у школу в Чернівцях потрібно близько 3-х тисяч гривень
14:45, 18 серпня 2017 р.

Щоб зібрати дитину у школу в Чернівцях потрібно близько 3-х тисяч гривень

Щоб зібрати дитину у школу в Чернівцях потрібно близько 3-х тисяч гривень

Батьки напередодні 1-го вересня у пошуках шкільного одягу та канцелярії оббігують магазини та ринки, бажаючи купити щось якісне і водночас недороге.

Журналісти 0372 моніторили ціни у чернівецьких магазинах та на Калинівському ринку.Щоб зібрати дитину до школи потрібно мінімум 2500- 3000 гривень.

Піджак на хлопчика коштує приблизно - 1200 гривень, штани -350 гривень (найдешевші) сорочка 200 -300 гривень, спортивний костюм - 600 гривень, туфлі 350-400 гривень. На зошити і ручки піде близько 100-150, загалом на канцелярію від 200 до 500 гривень. Рюкзак - від 500 до 800 гривень.

- Треба зібрати сина- старшокласника до школи. Я пішла, щоб зекономити на Калинівський ринок, але там ціни не набагато дешевші, ніж у магазинах, - каже чернівчанка пані Віра.

Дівчинку одягнути дорожче. За шкільний сарафан правлять від 200 до 600 гривень, блуза від 150 до 300. Спідниці від 300 гривень, сукні - 400- 500 гривень. А не забуваймо, що потрібно мати мінімум 2-3 блузи на зміну та не одну пару колготок та бантиків. Спортивний костюм - 600 гривень. Кросівки - 400 гривень. Але це ще не весь асортимент товарів, які потрібні. Більший вибір одягу з'явиться вже в найближчі дні.

- Ще не всі товари привезли, за кілька днів отримаємо нову партію шкільної форми і буде більше з чого вибрати, - каже продавець пані Олена.

Поради щодо вибору шкільного одягу:

- Вибирайте натуральні тканини, як би добре не виглядала синтетика. Це стосується як шкільної форми, так і іншого одягу.

- Якщо в учбовому закладі не встановлений обов’язковий колір форми, вибирай його самостійно. Краще всього зупинити вибір на темній тканині, адже навіть подумати страшно, які випробування чекають одяг школяра.

- Купіть додатковий шкільний одяг, адже форма після різних «шкільних пригод» може порватися, довго сохнути або навіть загубитися.

- Якщо є можливість прикрасити шкільну форму емблемою учбового закладу або причепити значок. Дитина з гордістю носитиме такий одяг.

- На шкільних базарах досить часто поряд з шкільною формою вивішують звичайний повсякденний одяг. У такому разі зверніть увагу на етикетку, адже напис на ній «Шкільна форма» свідчитиме про те, що дотримані певні стандарти (зручний крій, невеликий відсоток синтетики, підкладка з натурального матеріалу).

-Не слід забувати про змінне взуття, яке має бути ортопедичним і шкіряним. А застібки на ній — на липучках.

- Дитина обов’язково повинна мати два спортивні костюми: теплий — на зиму і легкий — на літо.

#школа #шкільнаформа #сукні #ціни
Оголошення
live comments feed...