• Головна
  • Буковинець освідчився коханій на висоті майже тисячу метрів
18:04, 18 серпня 2017 р.

Буковинець освідчився коханій на висоті майже тисячу метрів

Буковинець освідчився коханій на висоті майже тисячу метрів

Чернівчанин Сергій Гоменюк зізнався у коханні своїй обраниці Олесі Франків під час подорожі на повітряній кулі.

"Та ну!", – вигукнула Олеся, побачивши коштовний перстень, який простягнув їй Сергій під час польоту на повітряній кулі. 

Титулований велосипедист Сергій Гоменюк освідчився коханій Олесі Франків на висоті майже тисячу метрів.

– У теперішньої моєї дружини була мрія політати на повітряній кулі, – розповідає Сергій. – Чомусь вона не дуже любила й свій день народження. Я їй сказав: "Відтепер ти будеш любити свій день народження".

Сергій вирішив запропонувати коханій одружитися в її день народження, подорожуючи гарними місцинами на повітряній кулі.

– У день свята Олесі ми приїхали до Кам’янця-Подільського. Того ж дня були плани запустити повітряну кулю. Проте з погодою не пощастило, – каже molbuk.ua Сергій. – Політ перенесли на ранок наступного дня. Пригадую, запропонував Олесі цей політ, пояснивши, що хочу їй показати чудову гору, світанок у небі. Вона, знаючи, що я романтик, погодилась.

Сергій замовив букет троянд. Серед червоних по центру красувалася біла. 

– Цей букет вдалося сховати за балонами на повітряній кулі. Не хотілося, щоб кохана про щось здогадалася завчасно, – каже Сергій.

– Коли ми злетіли вгору, Олеся була в захваті. Я ж чекав моменту, – пригадує Сергій. – Коли вже пролітали над фортецею, це була висота майже тисячу метрів, тремтячим голосом зізнався у коханні. Бо коли дуже кохаєш і кажеш про це, то голос завжди тремтить. Олеся також просльозилася. Далі я витягнув букет, а коли ще й перстень, то вона лише мовила: "Та ну!".

Даруючи коханій композицію з червоних і однієї білої троянди, Сергій промовив: "Дівчат багато, а ти для мене – особлива".

#Буковина #освідчення
Оголошення
live comments feed...