• Головна
  • Значну партію незаконно переміщуваного товару виявили співробітники Чернівецької митниці
16:28, 18 серпня 2017 р.

Значну партію незаконно переміщуваного товару виявили співробітники Чернівецької митниці

Значну партію незаконно переміщуваного товару виявили співробітники Чернівецької митниці

На кордоні з Румунією зупинено спробу незаконного переміщення тканини вартістю понад 1 млн. грн. та лікарського засобу «Utrogestan 100 mg» вартістю 39 тис. грн. 

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької митниці. 

Значну партію незаконно переміщуваного товару виявили співробітники Чернівецької митниці ДФС спільно з представниками Управління СБУ у Чернівецькій області у пункті пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» у ході здійснення митних формальностей щодо транспортного засобу комерційного призначення, що прямував з Туреччини до України. 

За результатами аналітично-пошукової роботи, відповідно до ст. 338 Митного кодексу України митники прийняли рішення про здійснення повного огляду товару. Під час перевірки встановлено невідповідність кількості та ваги наявного вантажу відомостям, заявленим в товаросупровідних документах. Таким чином, упереджено спробу незаконного переміщення товарів шляхом подання як підстави для їх переміщення документів, які містять неправдиві відомості щодо ваги та кількості. 

Щодо 43-річного водія однієї з транспортних фірм Буковини митниками запроваджено справу про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар «Тканина» іноземного виробництва вагою майже 20 тис. кг вилучено на склад митниці. Його орієнтовна вартість становить понад 1 млн. грн.

#Буковина #митниця
Оголошення
live comments feed...