• Головна
  • У Чернівцях планують створити єдиний диспетчерський пункт для «швидких»
20:38, 18 серпня 2017 р.

У Чернівцях планують створити єдиний диспетчерський пункт для «швидких»

У Чернівцях планують створити єдиний диспетчерський пункт для «швидких»

Чернівецький обласний центр екстренної допомоги та медицини катастроф провів тендер майже на 500 тисяч гривень для реконструкції оперативно-диспетчерської служби.

"Із запуском диспетчерської служби всі дзвінки з області будуть направлятися у єдиний диспетчерський центр. Їх будуть розподіляти по місцях і контролюватимуть виконання. Наприклад, з Путили отримуємо виклик. Диспетчер одразу перенаправляє його до Путили і бачить, коли виклик там отримали, коли машина виїхала, скільки часу перебувала на виклику та час, витрачений на госпіталізацію. Це серйозний контроль. І коли керують всіма ресурсами в одному центрі – це і економія, і контроль", - розповідає заступник директора Центру екстренної медицини Богдан Головацький.

У диспетчерському пункті повинні обладнати місця для 14 диспетчерів та трьох " оперативників " . У бригади швидкої допомоги має бути мобільний телефон на дві сім-карти та радіостанція. Всі розмови у центрі будуть записуватися. Поки що така можливість є лише у Чернівцях, пише "Молодий буковинець".

За словами Богдана Головацького, єдині оперативно-диспетчерські пункти діють у багатьох обласних центрах: Дніпрі, Миколаєві, Харкові, Ужгороді. А Чернівецька область – єдина в Україні, де ще навіть не розроблена проекто-кошторисна документація.

"Ці 500 тисяч гривень підуть саме на розроблення проекту, – розповідає Богдан Головацький. – Їх вибивали два роки. Коли починали, вартість робіт становила 300 тисяч гривень, зараз майже 500 тисяч гривень. Тому важко передбачити, коли реально запрацює єдина диспетчерська служба. Все залежить від фінансування".

#Чернівці #пункт #диспетчер #швидка
Оголошення
live comments feed...