• Головна
  • Проїзд у маршрутках Чернівців знову буде коштувати три гривні,- рішення суду
10:02, 19 серпня 2017 р.

Проїзд у маршрутках Чернівців знову буде коштувати три гривні,- рішення суду

Проїзд у маршрутках Чернівців знову буде коштувати три гривні,- рішення суду

Суд відмовив перевізникам в задоволенні їх позовних вимог, щодо визнання незаконним рішення міськради про скасування рішення виконкому, яким був піднятий тариф до 4 гривень.

Про це на своїй сторінці в мережі Фейсбук написав депутат Чернівецької міськради від фракції «Рідне місто» Володимир Бешлей .

«Суд підтвердив законність рішення депутатів Чернівецької міської ради, яким було скасовано незаконне рішення виконкому щодо встановлення економічно необґрунтованого тарифу 4 гривні на проїзд в маршрутках», – написав депутат.

Окрім того суд скасував призупинення дії рішення сесії міськради, яке застосовувалось на час розгляду справи в суді. Тож вартість проїзду у маршрутках Чернівців має знову становити 3 гривні. Щоправда у перевізників є можливість у десятиденний термін подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо 1 квітня виконком Чернівецької міської ради підняв вартість проїзду в маршрутках до 4 гривень . А 10 квітня депутати на сесії міськради скасували дане рішення виконкому оскільки тариф був піднятий без економічного обґрунтування та без вивчення реального пасажиропотоку, інформують Чернівці таймс.

Згодом перевізники звернулись до суду з вимогою скасувати дане рішення міської ради, і на час розгляду справи у суді, рішення сесії призупиняли, тож чернівчани змушені були платити 4 гривні.

#прохзд #маршрутки #вартість
Оголошення
live comments feed...