• Головна
  • Басейни, тенісні корти, телевізори в кожному класі: ЗМІ опублікували рейтинг найкращих шкіл Буковини
11:03, 19 серпня 2017 р.

Басейни, тенісні корти, телевізори в кожному класі: ЗМІ опублікували рейтинг найкращих шкіл Буковини

Басейни, тенісні корти, телевізори в кожному класі: ЗМІ опублікували рейтинг найкращих шкіл Буковини

У найкрутіших школах – просторі класи, сучасні комп’ютери, тенісні корти, штучне футбольне поле, а також басейн.

Редакція molbuk.ua склала рейтинг сільських шкіл області, де ідеальні умови для навчання. Це Мигівський навчально-виховний комплекс Вижницького району, а також Коровійська, Мамаївська та Лужанська школи І-ІІІ ступенів Глибоцького та Кіцманського районів.

У Мигівському комплексі – єдиний шкільний басейн області

Мигівський НВК – триповерхова сучасна будівля, яку здали в експлуатацію 10 років тому. Це опорний навчальний заклад. Тут навчаються учні із сіл Мигово, Велике, Долішній Шепіт та Горішній Шепіт.

На кожному поверсі опорної школи – по два туалети. Тут є два спортзали, музична школа, окремі кабінети для гуртків. На першому поверсі – простора їдальня, а також буфет. Навчальні кабінети обладнані комп’ютерами.

Басейн у Мигівській школі збудували наприкінці минулого року. Тут облицювали стіни плиткою, провели сучасні системи вентиляції та обігріву. Крім того облаштували душові та роздягальні.

Як розповів Іван КРАВЧУК, директор Мигівського НВК, розмір басейну – 14 на сім метрів і школярі охоче вчаться тут плаванню.

Цифрові телевізори – в кожному класі

Будівлю Коровійської школи здали в 1988 році. Відтоді зовнішніх ремонтів не робили. Все занепало. Проте в 2012 році школа отримала чотири мільйони гривень. За ці гроші утеплили фасад, горище, поставили оздоблювальну штукатурку. Вікна в школі замінили на металопластикові.

– Це було так зване оновлення школи, – розповідає Ольга ЛУПУЛЯК, директор Коровійської школи. – Всередині ми планово проводили ремонт, зміцнювали матеріально технічну базу за бюджетні кошти, силами батьків.

" У нашій школі діють два комп’ютерних кабінети, – додає Ольга Лупуляк. – Один – інформаційно-комунікаційних технологій з інтерактивною дошкою, який використовується для уроків старших учнів, інший – для школярів початкової школи та середньої. В кожному кабінеті є цифрові телевізори".

У Коровійській школі повністю оснащений необхідним кабінет біології. На кожному столі для учнів стоять мікроскопи.

У школі – футбольне поле зі штучним покриттям

Мамаївська школа має відмінну спортивну базу. Тут є два спортзали. Торік зробили надворі баскетбольну площадку та бігову доріжку. На території школи є футбольне поле зі штучним покриттям.

– Цього року ми зробили новий комп’ютерний клас, – розповідає Світлана ОНИЩУК, директор школи. – А ще нам виділили 200 тисяч гривень із бюджету на облаштування кабінету біології та 50 тисяч гривень – на кабінет хімії. У кабінеті фізики, іноземної мови і математики – інтерактивні дошки. В усіх кабінетах – телевізори.

Збудували два тенісні корти для великого тенісу

Будівлі Лужанської школи – п’ять років.

– У школі є два спортзали по 200 квадратних метрів. Великий актовий зал на 200 осіб. Їдальня, буфети, – розповідає Віктор КАТРЮК, директор Лужанської школи. – У школі є також по два кабінети української мови, математики, інформатики, один комбінований кабінет з інформатики й математики, а також кабінет української літератури, зарубіжної літератури, фізики, хімії, біології, географії, історії, права і так далі.

" Майже 70 відсотків кабінетів мають телевізори, – продовжує Віктор Катрюк. – Є п’ять мультимедійних проекторів, дві інтерактивні дошки, всі класи забезпечені телевізорами і ноутбуками".

У подвір’ї школи є футбольне поле, спортивні майданчики, а також два тенісні корти для великого тенісу.

#школа #рейтинг #басейн #корт
Оголошення
live comments feed...