• Головна
  • На Буковині втопилися двоє людей, рятуючи 9-річну дитину
13:02, 19 серпня 2017 р.

На Буковині втопилися двоє людей, рятуючи 9-річну дитину

На Буковині втопилися двоє людей, рятуючи 9-річну дитину

18 серпня у селі Репужинці Заставнівського району під час відпочинку на річці втопилися чоловік та жінка. Як виявилося, сім’я із чотирьох людей відпочивала на березі Дністра.

Батько переплив на інший берег річки, а мати, дядько та дитина залишились на протилежному. 9-річний хлопчик вирішив поплавати недалеко від берега, зайшов у воду, через певний час потрапив на глибину та почав тонути. Матір із дядьком кинулися на допомогу. Чоловік виніс хлопчика на берег, одночасно з цим жінка втратила рівновагу на воді та почала тонути. Чоловік поспішив на допомогу, але врятувати життя їй не зміг, до того ж, сам потрапив у небезпеку. Обоє людей пішли під воду. Тіла чоловіка та жінки було піднято на берег місцевим населенням. Тіла потопельників направили на судово-медичну експертизу міста Чернівці для встановлення причини смерті. 

У селі Яблуниця Путильського району, за попередніми висновками фахівців, внаслідок необережного поводження на воді загинула місцева мешканка, 1956 року народження. Днем раніше жінка пішла з дому та не повернулася. Місцеві мешканці розпочали її пошуки та виявили тіло жінки у річці Черемош. Потопельницю було направлено на судово-медичну експертизу у місто Вижниця. 

Загалом з початку року на Буковині внаслідок необережного поводження на воді загинуло 25 осіб, повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.  

#Буковина #потопельники #Дністер
Оголошення
live comments feed...