• Головна
  • Чернівецька "Буковина" програла "Прикарпаттю"
14:03, 20 серпня 2017 р.

Чернівецька "Буковина" програла "Прикарпаттю"

19 серпня чернівецька "Буковина" зіграла контрольний матч із командою "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) і поступилася з рахунком 2:3.

Про це повідомляє прес-служба нашого клубу.

Нагадаємо, що матч сьомого туру "Буковина" - "Полісся" перенесено через фінансові труднощі житомирського клубу. А ось підопічні Володимира Ковалюка сьомий тур пропускали.

Футболісти "Прикарпаття" відзначилися вже на 2 хвилині зустрічі. У воротах "Буковини" "розписався" Владислав Приймак. Через чотири хвилини шанс зрівняти результат втратив Євген Немтінов. На удари Євгена двічі зреагував голкіпер гостей.

На 32 хвилині підопічні Володимира Ковалюка збільшили свою перевагу у рахункові. Штрафний майстерно виконав досвідчений нападник "Прикарпаття" Ігор Худобяк. А згодом Роман Кузьмин довів результат до 3:0 на користь колективу з Івано-Франківська.

На початку другої половини зустрічі гості мали кілька можливостей відзначитися, однак вдало діяв у "рамці" Денис Чесановський. А на 51 хвилині гри шанс не зміг переграти воротаря "Прикарпаття" Антон Батрак. Зрештою, підопічним Юрія Крафта вдалося двічі засмутити гостей. Відзначилися потенційний новачок "Буковини" (58 хвилина) та Василь Гакман. Чернівецька команда поступилася з рахунком 2:3.

26 серпня у восьмому турі першості України чернівецька "Буковина" зіграє на виїзді з командою "Нива" (Тернопіль).

Стартовий склад "Буковини": Гоменюк, Скрипкар, Шафоростов, Найко, Нікифоряк, Шишигін, Немтінов, Українець, Жумига, гравець на перегляді, Сивка. На заміну виходили: Чесановський, Добровольський, Батрак, Раулюк, Геник, Гакман, Мунтян, Царик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію