• Головна
  • Чернівецький телеканал ТВА оштрафували
14:42, 21 серпня 2017 р.

Чернівецький телеканал ТВА оштрафували

Чернівецький телеканал ТВА оштрафували

Телеканал "ТВА" має напротязі місяця сплатити  тисячу гривень штрафу.

Про це повідомили представники Нацради з питань телебачення і радіомовлення, інформує ОДА.

Під час моніторингів телеканалу «ТВА місто» у квітні цього року було зафіксовано, що ліцензіат не мовить, що є порушенням вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення застосувала санкцію «стягнення штрафу» до ТОВ «Медіасистем-групп», м. Чернівці (кабельне мовлення, логотип «ТВА місто» (комбіноване)), через неусунення телерадіоорганізацією порушень в установлені строки після застосування до неї санкції «оголошення попередження».

«Крім того, факт відсутності мовлення ТОВ «Медіасистем-групп» підтверджується й листами операторів телекомунікацій», - повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук.

Тож, керуючись частиною дев’ятою статті 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Національна рада наклала на порушника штраф у розмірі 5% суми ліцензійного збору, що становить  926 гривень 20 копійок. Мовника зобов’язано у тридцятиденний термін сплатити штраф до державного бюджету і протягом місяця привести свою діяльність до умов ліцензії та норм чинного законодавства.

#ТВА #телеканал #мовлення #штраф
Оголошення
live comments feed...