• Головна
  • Чернівчанин побив контролера через вівчарку
16:16, 21 серпня 2017 р.

Чернівчанин побив контролера через вівчарку

Чернівчанин побив контролера через вівчарку

Чернівчанину дали рік умовно через те, що побив контролера через вівчарку без намордника. 

Про це зазначено у відповідному вироку Садгірського райсуду, який опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень. 

У Чернівцях суд призначив один рік умовного ув’язнення жителю міста, який побив чоловіка та німецьку вівчарку. 

Ввечері 28 березня обвинувачений на вулиці Василевської у Чернівцях побив чоловіка, завдавши йому тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину не визнав і пояснив, що того дня його дружина вийшла на прогулянку з дитиною неподалік їхнього будинку. Згодом він почув крик дружини з вулиці і негайно вибіг та побачив, як велика німецька вівчарка без намордника і повідка намагається залізти мордою у візок, в якому перебувала дитина. Обвинувачений вирішив, що дитині загрожує небезпека, власника тварини поруч не було, тому він вдарив собаку в бік ногою. У цей момент він відчув удар у шию і побачив перед собою чоловіка, який обурився, чим йому заважає його пес. Обинувачений наніс один удар кулак в обличчя цьому чоловікові, після чого той впав на землю. 

Власник собаки у судовому засіданні повідомив, що він збирав показники лічильників і взяв із собою собаку. Він підійшов до господарства, де проживає обвинувачений, привітався з ним і попросив вказати показники його лічильника. Чоловік зазначив, що обвинувачений звертався до нього в агресивній формі, запитуючи, чому собака без намордника. На це власник вівчарки відповів, що собака спокійний, не агресивний і йому зроблені відповідні щеплення. 

Натомість, за його словами, зловмисник підійшов до воріт, відчинив їх, виражався нецензурною лайкою і зненацька наніс йому два удари кулаком правої руки в обличчя. Від цих ударів чоловік втратив свідомість і впав на дорогу. Потерпілий зазначив також, що після того, як він опритомнів, побачив, що обвинувачений стоїть над ним і продовжує голосно кричати. Дружина обвинуваченого з дитиною постійно перебували поблизу будинку за огорожею і на вулицю не виходили. 

Садгірський районний суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 Кримінального кодексу і призначив йому покарання у вигляді одного року умовного ув’язнення. Також суд прийняв рішення стягнути з обвинуваченого на користь потерпілого майнову шкоду в розмірі 10 тис грн і моральну шкоду в розмірі 10 тис грн.

#Чернівці #бійка #контролер
Оголошення
live comments feed...