• Головна
  • На Буковині вантажівка нелегально перевозила 30 тисяч пачок цигарок
15:30, 21 серпня 2017 р.

На Буковині вантажівка нелегально перевозила 30 тисяч пачок цигарок

На Буковині вантажівка нелегально перевозила 30 тисяч пачок цигарок

Вантажівку, нашпиговану сигаретами, та групу ймовірних контрабандистів затримали правоохоронці поблизу кордону.

У рамках проведення заходів спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2017» правоохоронці Буковини та Прикарпаття затримали вантажівку із сигаретами та 5 порушників, які ймовірно планували незаконно переправити тютюнові вироби до сусідньої Румунії.

Про це повідомляє прес-служба Чернівецького прикордонного загону.

Так, 21 серпня близько 5-ї години ранку, спільною міжвідомчою групою з числа оперативних співробітників Західного регіонального управління, представників СБУ в Івано-Франківській області та прикордонників відділу «Шибени» Чернівецького загону, приблизно за 200 метрів від лінії державного кордону в селі Явірник Верховинського району Івано-Франківської області зупинили вантажний автомобіль «ГАЗ 66». Під час проведення перевірки документів та візуального огляду транспортного засобу прикордонники помітили ящики із сигаретами.

Наразі автомобіль і чотирьох осіб, які їхали в ньому та ймовірно планували незаконно переправляти товар через кордон, затримализа. Здійснюється повний перерахунок виявленого контрафактного товару. За попередньою оцінкою у вантажному автомобілі було близько 30 тисяч пачок сигарет на загальну суму понад півмільйона гривень.

#цигарки #затримали #вантажівка #кордон
Оголошення
live comments feed...