• Головна
  • У Чернівцях група малолітніх осіб розпивала алкоголь: діти втекли коли побачили поліцію
08:33, 22 серпня 2017 р.

У Чернівцях група малолітніх осіб розпивала алкоголь: діти втекли коли побачили поліцію

У Чернівцях група малолітніх осіб розпивала алкоголь: діти втекли коли побачили поліцію

У Чернівцях співробітники патрульної поліції виявили групу неповнолітніх осіб, які розпивали алкогольні напої та палили цигарки у дворику в центрі міста.

Як повідомляє прес-служба патрульної поліції, учора, приблизно о 18.00 на службу 102 надійшло повідомлення про те, що в одному з дворів на вул. Шептицького малолітні особи розпивають алкогольні напої та палять цигарки.

Патрульні, які прибули на місце, помітили групу молодих осіб віком близько 10-13 років, які при появі охоронців прядку злякалися та кинулися навтьоки.

На місці залишилася лише одна 12-річна дівчинка, яка знаходилася в стані алкогольного сп’яніння. Поруч із нею були дві порожні пляшки з алкогольними напоями та пачка цигарок. Про походження даних предметів дівчина повідомила, що їх придбали її повнолітні друзі.

Також вона повідомила, що наразі її батьки відсутні, відпочивають на морі, вона залишилася під наглядом старенької бабусі.

Патрульні помітили, що у дівчинки проблеми із зором, вона недостатньо доглянута та ходить у брудному одязі. Охоронцям порядку вдалося зв’язатися із старшим братом малолітньої особи та передати йому сестру під подальший нагляд.

Стосовно цього інциденту інспектори повідомили відповідального ювенальної превенції з прав дитини.

#діти #алкоголь #поліція #Чернівці
Оголошення
live comments feed...