• Головна
  • У Чернівцях встановлять 300 аншлагів із розкладом руху транспорту
18:32, 22 серпня 2017 р.

У Чернівцях встановлять 300 аншлагів із розкладом руху транспорту

У Чернівцях встановлять 300 аншлагів із розкладом руху транспорту

На закупівлю матеріалів для виготовлення аншлагів витратили майже 298 тисяч гривень.

На зупинках громадського транспорту у Чернівцях встановлять 300 аншлагів із розкладом руху тролейбусів та маршрутних автобусів та урнами для сміття. На закупівлю матеріалів для виготовлення аншлагів витратили майже 298 тисяч гривень. Про це повідомив директор МКП « Реклама» Тарас Унгурян.

Аншлаги на зупинках громадського транспорту матимуть знак зупинки, розклад руху та урну для сміття. На сьогодні встановлено вже 70 аншлагів. Роботу із встановлення аншлагів завершать до кінця жовтня.

Таблиці із розкладом руху транспорту встановлять після затвердження графіків руху департаментом житлово-комунального господарства міської ради.

Для виготовлення аншлагів закупили знаків на 29 тисяч гривень , майже на 94,4 тисячі гривень купили сталевих труб та листів, на 25 тисяч гривень – кріплень, на 4,6 тисяч гривень – цементу та майже на 127 тис. грн. - урн для сміття. Фарбу (13,4 тисячі гривень) придбали у Чернівецького хімзаводу, закупівлю урн виграв підприємець із Рівного. Загалом, закупівля необхідних матеріалів через систему електронних закупівель Prozorro дозволило підприємству заощадити 23 тисячі гривень.

#Чернівці #транспорт #розклад
Оголошення
live comments feed...