• Головна
  • Чернівчанам пояснили, які зміни відбулись у порядку надання житлових субсидій
10:01, 23 серпня 2017 р.

Чернівчанам пояснили, які зміни відбулись у порядку надання житлових субсидій

Чернівчанам пояснили, які зміни відбулись у порядку надання житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017р. № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива в частині врахування доходів сім’ї заявника при обчисленні розміру житлової субсидії.

Якщо до прийняття даного урядового рішення субсидія призначалась виходячи з середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали, що передували місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, то на новий опалювальний сезон 2017/2018 рр. – з 1 жовтня 2017 р.- враховуватимуть доходи громадян за І та ІІ квартал 2017 року, а на неопалювальний період – ІІІ та ІY квартал 2017 р..

Внесення зазначених змін обумовлено адаптуванням соціального стану громадян до дати призначення субсидії, поскільки заявник на дату звернення з певних причин може бути непрацюючою особою, а доходи брались за період коли він був працюючим і мав можливість самостійно без державної підтримки сплачувати нарахування за житлово-комунальні послуги.

Вищезазначеною постановою внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України №203 «Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників». Так, з 1 жовтня 2017р. діятимуть наступні соціальні нормативи на послуги газопостачання:

–на газову плиту (приготування їжі) – 3,3 м3 на особу;

–на газову плиту (приготування їжі і підігрів води) – 5,4 м3 на особу;

–на газову плиту і водонагрівач – 10,5 м3 на особу.

#Чернівці #зміни #субсидія
Оголошення
live comments feed...