• Головна
  • Апарат для безмедикаментозного лікування очей придбали волонтери для дитячої поліклініки Чернівців (ФОТО)
19:55, 23 серпня 2017 р.

Апарат для безмедикаментозного лікування очей придбали волонтери для дитячої поліклініки Чернівців (ФОТО)

Апарат для безмедикаментозного лікування очей придбали волонтери для дитячої поліклініки Чернівців (ФОТО)

Благодійний фонд «Волонтерський рух Буковини», який очолює Пономарьова Катерина Олександрівна подарував пристрій – приставка к-лазерна офтальмотерапевтична спектр-полем «Рубин».

Пристрій може використовуватись як приставка до офтальмологічного магнітотерапевтичного апарату «АМО-АТОС» придбаний для модернізації кабінету охорони зору.

Цей апарат може безмедикаментозно лікувати захворювання сітківки очей, амбліопію, короткозорість (міопія), глаукому (компенсована форма), косоокість, спазм акомодації, дистрофію макули, зорові втомлення та комп’ютерний синдром. Також апарат використовується для покращення ефекта лікування запальних захворювань очей, інформують у дитячій поліклініці, пише "Чернівецький промінь".

Пристрій встановлюється на спеціальну підставку (тубус) для концентрації уваги маленьких пацієнтів. При лікуванні, наприклад, амбліопії дітям від 2 до 10 років час процедури триває відповідно 2 - 10 хв. курс лікування зазвичай 10 процедур. У дитячій поліклініці Чернівців нагадують, що кожний третій-четвертий школяр має проблеми із зором, які потрібно вчасно виявляти та лікувати.

#Чернівці #апарат #волонтери #придбання
Оголошення
live comments feed...