• Головна
  • 11-річний буковинець отримав титул кращого юного кінолога України
12:01, 24 серпня 2017 р.

11-річний буковинець отримав титул кращого юного кінолога України

11-річний буковинець отримав титул кращого юного кінолога України

Дмитро Андрусяк взяв участь у чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками "Юний кінолог" під патронатом Національної поліції. У загальному заліку він набрав зі своєю німецькою вівчаркою Вегою найбільшу кількість балів і був визнаний переможцем.

Журналісти «МБ» зустрілися з Дмитром і його батьком у кінологічному центрі ГУНП у Чернівецькій області. Хлопчик похвалився своїми нагородами – кубком, медаллю і дипломами, які привіз з чемпіонату.

"Це диплом переможця, – показує. – Також за подолання смуги перешкод ми з Вегою зайняли п’яте місце, а за захисну службу – четверте. А на завданні по вибірці речей моя вівчарка показала найкращий результат серед усіх собак. Вона швидко відшукала необхідну річ та кинула її мені під ноги. Я дуже хвилювався і навіть не сподівався, що переможу. Адже деякі кінологи приїжджали на чемпіонат вже кілька разів, а я – вперше. Тому був дуже щасливий, коли судді оголосили результати і я піднявся на п’єдестал".

Цьогорічний чемпіонат"Юний кінолог"відбувався у Сумах. У змаганнях взяли участь 16 команд з різних областей України. Упродовж двох днів 33 юних кінологи демонстрували навички своїх чотирилапих улюбленців. Собаки долали смугу перешкод, шукали речі, показували курс слухняності та захисну службу.

"Дмитро готувався до чемпіонату на базі нашого кінологічного центру впродовж трьох місяців. Йому допомагали досвідчені кінологи, – розповів начальник кінологічного центру Василь Кречуняк. – Хлопчик дуже здібний, прислухається до порад старших наставників. Він був єдиним представником від нашої області на чемпіонаті. Ми дуже пишаємося його перемогою. Коли підросте, запросимо його до себе на роботу. У нас працює його батько. Хочемо ще взяти старшого брата на посаду інспектора-кінолога. Так що буде сімейна династія Андрусяків".

– Я хотів би тут працювати із собаками. Мені ця робота дуже подобається, – запевнив Дмитро.

Він біжить до клітки, звідки чути собаче гавкання, і виводить свою улюбленицю."Це моя Вега, – обнімає велику німецьку вівчарку, а вона вдячно лиже його обличчя. – Не бійтеся, вона дуже розумна і добра, можете її погладити. Вега виконує всі мої команди – до десяти".

Хлопчик демонструє вміння собаки: за його командами вона стоїть, сідає, лягає, йде поруч, гавкає… Юний кінолог подає команди жестами і голосом. Після кожного виконаного завдання примовляє:"Молодець, розумничка". Видно, що собаці подобається похвала, бо вона аж стрибає від радості.

#змагання #кінолог #Буковина
Оголошення
live comments feed...