• Головна
  • Стало відомо коли на Буковині подешевшають кавуни
14:02, 24 серпня 2017 р.

Стало відомо коли на Буковині подешевшають кавуни

Стало відомо коли на Буковині подешевшають кавуни

Кавуни мають подешевшати вже на початку вересня, про це розповіли у фермерському господарстві на Херсонщині. А зараз кавуни сягнули ціни сім гривень за кілограм, бо через спеку пропав майже весь урожай.

“Сім гривень за кілограм кавуна – адекватна ціна, – пояснює менеджер фермерського господарства Павло Ярченко. – Зараз у нас гуртом із поля кавуни продають по п’ять гривень, і їх немає. Ще рахується гривня за кілограм за доставку. Тож і виходить, що гуртова ціна сягає не менше шести гривень. А людина ж має ще щось заробити", пише molbuk.ua.

"Цього року майже півмісяця була шалена спека – до 60 градусів. Всі кавуни погоріли всередині. Я продаю кавуни вже десять років, але такої ситуації і таких цін не пам’ятаю. Кавуни-сміття забирають із поля по 2,5 гривні. Люди мало не б’ються за них. Приїжджають фурами, а кавунами може забезпечити лише одне фермерське господарство, де вони вціліли. Постоять покупці кілька днів і їдуть та вантажаться помідорами, щоби не їхати порожніми”, - розповідає чоловік.

За словами фермерів, минулими роками ціна кавуна з поля становила 50 копійок, а зараз удесятеро вища. Але на Херсонщині прогнозують, що ціни на кавуни знизяться вже на початку вересня.

"Кавун має три врожаї. Перший врожай закінчився на початку липня. Зараз – середній врожай, а у вересні дійде пізній врожай кавунів. На щастя, цього врожаю багато. Тож думаю, що ціни на кавун різко знизяться. І він мав би коштувати 2-3 гривні за кілограм", - прогнозує Павло Ярченко.

#кавуни #ціни #Буковина
Оголошення
live comments feed...