• Головна
  • Жінка не виходила на зв'язок і патрульним довелося виламати двері
16:11, 25 серпня 2017 р.

Жінка не виходила на зв'язок і патрульним довелося виламати двері

Жінка не виходила на зв'язок і патрульним довелося виламати двері

Журналісти 0372 уже повідомляли раніше, що в Чернівцях стався напад на жінку.

Вчора у квартирі на вулиці Кармелюка Чернівецькі патрульні знайшли зв'язану і побиту жінку.

«У квартирі сусідів чути стогони та плач жінки», - такий виклик вчора, близько 13-ї год, отримали патрульні.

Інспектори прибули на 1-й пров. Кармелюка та поспілкувалися із сусідами. Заявники повідомили, що за цією адресою проживають матір із сином. Сусіди декілька днів не бачили жінку, на телефонні дзвінки вона не відповідала. Людям здалося дивним, що син сусідки протягом дня не виходив на балкон, хоча раніше робив це дуже часто.

Оглянувши територію, патрульні помітили, що вікно у квартирі другого поверху привідчинене. Інспектори викликали на місце бригаду ДСНС. Рятувальники використали автовишку, щоб оглянути помешкання та помітили крізь вікно зв’язану жінку. Оскільки існувала пряма загроза життю та здоров’ю громадянки, прийняли рішення ламати двері.

Потрапивши до помешкання, інспектори негайно ж розв’язали жінку, на тілі якої були помітні сліди побоїв. У квартирі панував безлад - були розкидані речі та гроші. Чітко пояснити, що сталося, громадянка не могла.

Лікарі швидкої допомоги, які прибули на виклик, повідомили, що жінка хворіє на цукровий діабет. Громадянку було госпіталізовано. За словами медиків, вона впала в діабетичну кому.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

#жінка #помешкання #патрульні
Оголошення
live comments feed...