• Головна
  • До Дня Незалежності у Глибоці відбувся міжнародний турнір з боксу
19:08, 25 серпня 2017 р.

До Дня Незалежності у Глибоці відбувся міжнародний турнір з боксу

До Дня Незалежності у Глибоці відбувся міжнародний турнір з боксу

24 серпня до Дня Незалежності України у Глибоці офіційно відкрили найбільший в регіоні зал боксу, а увечері на Центральній площі «Героїв Майдану» селища відбувся міжнародний турнір за участю боксерів з Молдови, Румунії та України.

Зал боксу відкрили на базі місцевого професійного ліцею (колишнє ПТУ, вул. І. Бойка, 4). Там базуватиметься боксерський клуб «Глибока», який очолив голова Чернівецької міської федерації боксу Юрій Шкляр.

Тренувати у цьому залі БК «Глибока» буде колишній головний тренер національної збірної України, яка під керівництвом цього чернівецького фахівця на Олімпійських іграх 2000 р. в Сіднеї здобула 5 медалей. Те, що Ільдар Карамович Шарафутдіновпрацюватиме у боксерському клубі «Глибока», стало фактично «інформаційною бомбою», або справжньою сенсацією для місцевих спортсменів, повідомляє Глибока-info.

Ще одним тренером в Глибоці буде чернівецький боксер Олександр Стрілецький, який має в активі «срібло» молодіжного чемпіонату України і свого часу входив до складу експериментальної збірної по підготовці до Олімпійських ігор 2016 р.

#бокс #вечір #відкриття #клуб
Оголошення
live comments feed...