• Головна
  • У Чернівцях для учнів планують запровадити спеціальний проїзний
12:03, 26 серпня 2017 р.

У Чернівцях для учнів планують запровадити спеціальний проїзний

У Чернівцях для учнів планують запровадити спеціальний проїзний

У Чернівцях для учнів планують запровадити учнівський проїзний, який коштуватиме сто гривень на місяць. Вартість поїздки для дітей буде обходитися не чотири гривні, а дві гривні.

Такі проїзні видаватимуть дітям, яким доводиться їздити до школи з Садгори, Роші, Калічанки, Клокучки.

Проїзні планують запровадити з початку навчального року. Орієнтовно таких проїзних потребує майже дві тисячі школярів.

«Вартість проїзного – сто гривень на місяць. Але це лише на один маршрут. Якщо захочуть на два маршрути, доведеться заплатити 200 гривень. Батьки учнів повинні подати до школи заяву на ім’я директора, на який автобусний маршрут мають намір придбати проїзний, і що готові оплатити за проїзний сто гривень. Надають рахунок перевізника, і батьки оплачують сто гривень перевізникам», – пояснили molbuk.ua у прес-службі Чернівецької міської ради.

Проїзні виготовлятимуть безпосередньо перевізники і надаватимуть їх у школи стільки, скільки їх оплатять. Це будуть дитячі проїзні квитки, за якими діти на конкретному маршруті можуть їздити без обмежень. За результатами звітів міська рада буде виплачувати перевізникам ще додаткові сто гривень за видані проїзні.

У міськраді наголошують, що запровадження учнівських проїзних є експериментальним. Будуть ще вивчати всі недоліки і удосконалювати.

Остаточно програму учнівських проїзних має затвердити міськвиконком 29 серпня.

#Чернівці #учні #проїзний
Оголошення
live comments feed...