• Головна
  • Радіостанцію "Буковинська хвиля" оштрафували
15:09, 28 серпня 2017 р.

Радіостанцію "Буковинська хвиля" оштрафували

Радіостанцію "Буковинська хвиля" оштрафували

За порушення умов ліцензії Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала ТОВ «Буковинська хвиля».

Сума накладеного на компанію штрафу становить 4 420,50 грн.

30 березня цього року регуляторний орган через порушення законодавства про телебачення і радіомовлення оголосив компанії попередження, зобов’язавши її упродовж місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог закону.

Повторний моніторинг діяльності «Буковинської хвилі», проведений 2 травня, і позапланова перевірка виявили факт того, що ліцензіат далі не дотримувався умов ліцензії в частині програмної концепції мовлення. Це є порушенням частини сьомої статті 27, частини восьмої статті 28 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Як повідомила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук, значно було зменшено частку програм власного виробництва, частку національного аудіовізуального продукту та обсяг розважально-музичних передач. Також збільшено обсяг підбірки музичних творів, не транслювалися передбачені ліцензією культурно-мистецькі та науково-просвітницькі передачі.

ТОВ «Буковинська хвиля» зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

#штраф #радіомовлення #ліцензіця
Оголошення
live comments feed...