• Головна
  • На Буковині незаконно користувалися землею вартістю півтора мільйона гривень
16:26, 28 серпня 2017 р.

На Буковині незаконно користувалися землею вартістю півтора мільйона гривень

На Буковині незаконно користувалися землею вартістю півтора мільйона гривень

На Буковині прокуратура вимагає від громадян повернути із незаконного користування землю загальною вартістю понад 1,5 млн гривень.

Кіцманська місцева прокуратура, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави у суді, звернулась до Заставнівського районного суду в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області з позовними заявами до фізичних осіб з вимогою повернути із незаконного користування чотири земельні ділянки.

Встановлено, що четверо жителів Заставнівського району незаконно зайняли та використовують для ведення особистого селянського господарства 5,15 га землі загальною вартістю понад 1,5 млн. грн.

Зокрема, виявлено, що у вказаних землекористувачів відсутні документи, що підтверджують державну реєстрацію права власності чи права постійного користування або права оренди цих земельних ділянок.

Реагуючи на виявлені порушення та захищаючи інтереси держави, керівник місцевої прокуратури через суд вимагає від вказаних громадян звільнити та повернути Головному управлінню Держгеокадастру в Чернівецькій області самовільно зайняті ділянки.

Інформує прес-служба прокуратури Чернівецької області.

#земля #прокуратура #незаконнекористування
Оголошення
live comments feed...