• Головна
  • У 2018 році на Буковині пріоритетним стане ремонт автомобільних шляхів київського напрямку
11:31, 29 серпня 2017 р.

У 2018 році на Буковині пріоритетним стане ремонт автомобільних шляхів київського напрямку

У 2018 році на Буковині пріоритетним стане ремонт автомобільних шляхів київського напрямку

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук заявив, що у 2018 році пріоритетним стане ремонт автомобільних шляхів київського напрямку.

Про це він заявив сьогодні під час аудіоселекторної наради з питань моніторингу ходу виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування під головуванням міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, пише прес-служба ОДА.

Зокрема, Фищук сказав, що наразі в області формується перелік об'єктів будівництва та ремонту автомобільних доріг на 2018 рік і пріоритетним має стати київський напрямок. 

"В межах Чернівецької області наступному році ремонтуватимемо дорогу Чернівці-Атаки та повністю завершуватимемо дорогу до міжнародного автомобільного пункту пропуску "Порубне", - зазначив Олександр Фищук.

Також на селекторі обговорили питання щодо передачі доріг місцевого значення на балансмісцевих органів державної влади. Наразі на Буковині готується документація для здійснення заходів з децентралізації доріг місцевого значення, повідомляє прес-служба..

#Буковина #дороги #ремонт
Оголошення
live comments feed...