• Головна
  • У Чернівцях 650 діток цього року не потрапили до садочків через брак місць
15:32, 30 серпня 2017 р.

У Чернівцях 650 діток цього року не потрапили до садочків через брак місць

У Чернівцях 650 діток цього року не потрапили до садочків через брак місць

Проте вже незабаром освітяни обіцяють відкрити перший за часів незалежності новозбудований дитячий садок. У Чернівцях діють 54 дитячих садочки, а також дошкільний підрозділ НВК «Берегиня», «Любисток», «Лідер», «Соломон».

Як повідомив під час традиційної освітянської конференції Сергій Мартинюк, начальник управління освіти Чернівецької міської ради, 10830 дітей у місті охоплені дошкільною освітою, пише АСС.

- На жаль, 650 діток цього року не потрапили до садочків через брак місць, - каже Сергій Мартинюк. – Сподіваємося, протягом цього навчального року цю проблему владнаємо. Незабаром плануємо відкрити новий садочок у Ленківцях, завершуємо реконструкцію приміщення, де знаходився Департамент ЖКГ Чернівців, на вулиці Вірменській, 17. 1 жовтня запрацює реконструйований дитсадок на вулиці Авангардній ,17. Цей заклад розрахований на 120 місць, і вкрай необхідний в цьому районі. Уже з 1 вересня відкриваємо 4 додаткових групи в НВК «Берегиня» на вулиці Карбулицького, 2. Таким чином, сподіваємося, до 2020 року вдасться поступово подолати проблему черг до дитячих садків.

#Чернівці #дитсадок #місця
Оголошення
live comments feed...