• Головна
  • У Чернівцях сусіди вже 15 років не можуть знайти спільної мови щодо одного дерева
10:31, 31 серпня 2017 р.

У Чернівцях сусіди вже 15 років не можуть знайти спільної мови щодо одного дерева

У Чернівцях сусіди вже 15 років не можуть знайти спільної мови щодо одного дерева

Пенсіонерка стверджує, гілля пошкоджують покрівлю її будинку, а сусіди не дають дозволу, аби його зрізати і на контакт не йдуть.  Проблему не можуть вирішити вже більше 15 років.

Це вулиця Вижницька. Тут поруч  розміщені два будинки, мешканці яких вже більше 15 років не можуть знайти спільної мови щодо одного дерева, повідомляє Буковина. Василина Іванівна, стверджує, що сусідський горіх руйнує дах її будинку.

ВАСИЛИНА ДОЛІНА, ВЛАСНИЦЯ БУДИНКУ: «Гілки б’ють по даху. Ми тільки відремонтували димохід ,бо завалився. Дах покрасити немає як, бо лежать гілки на ньому. Воно заважає, гілки стукають по даху. Дах там уже закрили залізом. Вони роблять все на зло».Доліна Василина

Валентина Іванівна каже,  спілкуватись  сусіди з нею не хочуть. А спроби зрізати гілля, хоча б з боку її ділянки не увінчалися успіхом.

ЛІДІЯ КУЗЬМИНА, СЕСТРА ВАСИЛИНИ ДОЛІНОЇ: «Наняли 2 парней. Они полезли. Соседи  лестницу убрали и кидали палки на них, чтоб они не пилили».

ЄВГЕНІЯ ГАЙФЕР,  ЖУРНАЛІСТ: «Ми хотіли отримати коментар від сусідів, однак вдома нікого не було».

Василина Доліна стверджує, тут сусіди бувають не часто, контактів своїх не хочуть давати. Допомоги у вирішенні проблеми пенсіонерка шукала в Департаменті Житлово-комунального господарства міста. Чиновникам вона неодноразово писала звернення, аби ті дали дозвіл. Проте тут втрутитися комунальники не можуть, бо приватна власність. І радять домовлятися.

МИКОЛА ЗАЗУЛЯК,  ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ДЕПАРТАМЕНТУ ЖКГ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: «Якщо це приватна власність, то вирішити на добросусідських відносинах, а якщо сусіди не ідуть на контакт, то в судовому порядку – про те, що це дерево пошкоджує їй майно, чи завдає клопоту».

#Чернівці #дерево #проблема
Оголошення
live comments feed...