• Головна
  • Дітей, які напередодні втекли з табору, знайшли та повернули
10:14, 31 серпня 2017 р.

Дітей, які напередодні втекли з табору, знайшли та повернули

Дітей, які напередодні втекли з табору, знайшли та повернули

Шестеро дітей, які втекли з дитячого табору «Вогник Буковини», ночували у закинутій хаті в Мамаївцях. Усі втікачі - вихованці притулку для дітей міста Чернівців служби у справах дітей Чернівецької облдержадміністрації.

Повідомлення про зникнення неповнолітніх надійшло до поліції вночі 30 серпня від вихователя дитячого табору відпочинку «Вогник Буковини», що в селі Валя Кузьміна Глибоцького району.

Заявник повідомив, що 29 серпня о 22 годині 30 хвилин шестеро вихованців самовільно покинули територію табору та пішли в невідомому напрямку. Учора вранці дітей бачили в селі Волока Глибоцького району. Звідти вони рейсовим автобусом приїхали на центральний автовокзал Чернівців.

- Дітей шукали скрізь. Але зосередилися на місті Чернівці. Думали, вони приїхали в місто і тут гуляють, - розповіла директор притулку Жанна Янчук, пише АСС .

– Насправді ж діти з Чернівців поїхали в Мамаївці, де колись мешкав найстарший утікач. У селі залишилася його покинута хата. Тут же мешкають його родичі. Діти приїхали в село, купили їсти і залишилися ночувати в цій хаті. Власне, саме там ми і знайшли їх.

Нині усі шестеро дітлахів знову у притулку в Чернівцях. Жанна Янчук зазначає, що вони налякані і шкодують про свій вчинок.

#діти #пошук #Буковина
Оголошення
live comments feed...