• Головна
  • Чернівецькі патрульні знайшли гаманець з великою сумою грошей
13:11, 31 серпня 2017 р.

Чернівецькі патрульні знайшли гаманець з великою сумою грошей

Чернівецькі патрульні знайшли гаманець з великою сумою грошей

31 серпня, близько опівночі, на вулиці Гагаріна, поблизу залізничного вокзалу, до патрульних звернувся охоронець та повідомив, що при посадці на потяг у пасажира виник конфлікт із провідником.

Інспектори одразу ж направилися на місце події та допомогли владнати суперечку.

Повертаючись до службового автомобіля охоронці порядку виявили на пероні гаманець чорного кольору. Можливого власника речі поруч не було.

Патрульні вирушили до чергового диспетчера вокзалу та попросили повідомити через гучномовець про знахідку.

Спочатку ніхто з громадян на повідомлення не відреагував. Пізніше до інспекторів звернувся чоловік, сказавши, що він знайомий власника гаманця та може самостійно віддати йому річ. Більш чітку інформацію громадянин надати не зміг. Патрульні повідомили йому, що річ передадуть власникові особисто в руки.

Пізніше начальник потяга, який вирушив зі станції Чернівці в напрямку Львова, повідомив чергового диспетчера, що до нього звернувся громадянин з приводу втрати гаманця.

У телефонній розмові, чоловік перелічив вміст загубленої речі. Пояснив, що поспішаючи на поїзд, втратив гаманець з власної необережності. Наразі він виїхав з міста та буде відсутній близько тижня. Патрульні запевнили громадянина, що до його повернення річ перебуватиме у надійному місці.

Джерело: Патрульна поліція Чернівців

#гроші #сума #патрульні
Оголошення
live comments feed...